Witamy!

Jesteśmy nowoczesną i kreatywną pracownią zajmującą się projektowaniem i aranżacją wnętrz prywatnych, biurowych i komercyjnych. Tworzymy i aranżujemy funkcjonalne i estetyczne wnętrza dostosowane do potrzeb naszych klientów. W naszej pracy szczególny nacisk kładziemy na jakość i styl rozwiązań, które proponujemy. Zapraszamy do współpracy! 

Nasza oferta

S.W.STUDIO to gwarancja pięknego wnętrza i profesjonalnej realizacji. Projektujemy wnętrza mieszkań, aranżujemy przestrzenie komercyjne i biurowe dla firm, tworzymy unikatowe projekty mebli oraz współpracujemy z deweloperami i biurami nieruchomości. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami w zakresie wykonawstwa i dostawy materiałów co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość realizacji. Stała współpraca jest także gwarancją konkurencyjnej ceny materiałów wykończeniowych, mebli czy oświetlenia. Najważniejsze dla nas jest dopasowanie do Twoich potrzeb! 

Poznaj nasz team!

Witamy, jesteśmy interdyscyplinarnym, międzynarodowym zespołem, który gotów jest odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości związanych z Twoim wnętrzem. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez social media. 

Yasser Shalaan

starszy architekt, projektant wnętrz

Absolwent kierunku Architektura na Politechnice w Kairze oraz kierunku Projektowanie Wnętrz na Politechnice Mediolańskiej. Swoje doświadczenie zdobywał w Studio Colessi w Mediolanie. Najlepiej czuje się w projektach wnętrz luksusowego budownictwa mieszkaniowego. Jego specjalizacją są też projekty wnętrz hoteli. W wolnym czasie lubi podróżować i zaczytuje się w literaturze si-fi.

Katarzyna Wilk

młodszy architekt, projektant wnętrz

Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Rzeszowskiej oraz kierunku Architektura Wnętrz na Politechnice Mediolańskiej. Swoje doświadczenie zdobywała w biurach projektowych SMARCH Architekci oraz Fabio Novembre w Mediolanie. Odpowiedzialna za projekty komercyjne oraz projekty deweloperskich wnętrz mieszkaniowych. Zawsze myśląca pozytywnie lubi sporty zimowe oraz kuchnię włoską.

Agnieszka Romaszuk - Wojciechowska

PR, development manager

Absolwentka kierunków Psychologia oraz Kognitywistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odpowiedzialna na kontakt z klientem i kwestie wizerunkowe. To jej zawdzięczamy świeże spojrzenie na kwestie projektowe i sposób prowadzenia działalności. Interesuje się teatrem tańca i tańcem współczesnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy indywidualnie dopasowaną ofertę, wraz z atrakcyjną wyceną. Zapraszamy do współpracy! 

PL
EN PL